Dôležité informácie

Pivo, ktoré máme v ponuke, teda pivá z remeselných pivovarov, neobsahujú žiadne konzervačné látky, prípadne umelé látky a sú nepasterizované. Väčšina pív sú aj nefiltrované, preto obsahujú viac vitamínov a minerálov.

Pivá, ktoré máme na sklade držíme v chladiacich boxoch, kde neustále bezdrôtovo monitorujeme správnu teplotu, preto svoje pivo dostávate vychladené. Sklad neustále dopĺňame čerstvým pivom.

Čo po tom, ako Vám doručíme Vaše pivo?

V prípade, že pivo nevypijete hneď, ho odporúčame uschovať v chladničke pri teplote 5-7 stupňov. Skladovanie musí byť v chlade a tme, teda v chladničke a nie vonku na chlade. Informácie o dátume spotreby sú uvedené na obale výrobcu.

Čapované pivo do PET fliaš.

Pivo plníme protitlakom, čo je čapovanie špeciálnym zariadením na tlačenie piva do PET fliaš pri čom nedochádza ku kontaktu piva so vzduchom. Ako plniaci plyn používame pivoplyn. Pivo si tak zachováva chuť a vôňu, ako pri čerstvo načapovanom pive. Takéto pivo odporúčame na rýchlu spotrebu, maximálne však niekoľko dní. Rovnako ako pivo v originálnych baleniach aj toto musí byť skladované v chladničke.

Plniaci plyn

Pri plnení používame pivoplyn.  Zmes dusíka a oxidu uhličitého. Pri nižších teplotách a pri tlaku sa nerozpúšťa vo vode čo spôsobuje, že nepresycuje pivo.

V prípade, že potrebujete poradiť s výberom, alebo máte doplňujúce otázky tak nás kontaktujte telefonicky alebo prostredníctvom chatu prípadne e-mailu.

TAK TEDA NA ZDRAVIE PRIATELIA

Anglicky – Cheers / Dánsko – Skål / Filipíny – Mabuhay / Fínsko – Kippis / Francúzsko – Santé / Grécko -Yamas / Holandsko – Proost / India – Chak Dey / Indonézia – Pro / Írsko – Sláinte / Izrael – La Chaim / Japonsko – Kanpai / Južná Afrika – Gesondheid / Kórea – Gun bae / Kostarika – Pura Vida / Maďarsko – Egészségedre / Mongolsko – Эрүүл мэндийн төлөө / Tulgatsgaaya / Nemecko – Prost / Zum wohl / Nórsko – Skål / Poľsko – Na zdrowie / Portugalsko – Saúde / Rusko – Nazdarovje / Slovinsko – Na zdravje / Srbsko – Živeli / Srí Lanka – Seiradewa / Španielsky – Salut / Švédsko – Skål / Taliansko – Chin chin / Salute / Thajsko – Chok dee / Turecko – Şerefe

Potvrď, že máš viac ako 18 rokov Táto stránka vyžaduje potvrdenie veku. Pre pokračovanie potvrď, že máš viac ako 18 rokov.